Anasayfa » Genel » Cevizli Arçelik Servisi
 • Cevizli Arçelik Servisi

  Cevizli Arçelik servisi garantisi dolmuş tüm beyaz eşyalarınıza bakım ve onarım hizmeti vermektedir. Günlük hayatınızda yaşantınızı kolaylaştıracak olan bu beyaz eşyalarınızda meydana gelen tüm arızalar servisimiz en kısa süre içersin de onarılarak sizlere sunulur. Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden dinamik alt yapımız ile sizlere daima en kaliteli ve güvenilir hizmeti sunmaktayız.

  Cevizli Arçelik servisiAtalar Arçelik Servisi

  Atalar Arçelik servisi %100 müşteri memnuniyeti doğrultusunda hizmetlere yön verilmekte ve her türlü müşteri talebi değerlendirmeye alınıp çözüm üretilmektedir. Her geçen gün büyüyen servis ağımızla sizlere daha fazla noktada hizmet sunmakta ve daha hızlı bir şekilde mağduriyetlerimizi gidermekteyiz. Sadece arıza hallerinde değil makinelerinizin ihtiyacı olan ve çalışır haldeyken dahi yılda en az 1 kere bakım yaptırmanız gerekmektedir. Bu sebepten ötürü ilerde olacak büyük arızaları önlemek ve tasarruf sağlamak adına periyodik bakımları aksatmadan yaptırmanızı öneririz.

  Esentepe Arçelik Servisiesentepe arçelik servisi

  Esentepe Arçelik servisi teknik servisimizde beyaz eşya, ocak, fırın, kombi, klima  gibi gündelik yaşantımızda bizlere konfor ve de kolaylık sağlayan cihazlarınızda meydana gelen arızalar işinin ehli uzman teknisyen ekip kadromuz ile çözüme ulaştırılmaktadır. Sizlere bilgi konusunda şeffaf olan ekibimiz makinelerinize yapılacak her işlemi en ince ayrıntısına kadar izah ederek onayınız haricinde hiçbir işlem yapmazlar. Diğer firmaların aksine atölyeye alınan cihazların teslimatında da sizden ek olarak nakliye bedeli ve de montaj işçilik ücreti talep edilmez.

  yunus arçelik servisiYunus Arçelik Servisi

  Almış olduğumuz kararlar doğrultusunda kaliteden taviz vermeden hizmet sağlayan Yunus Arçelik servisi her geçen gün kalitesini bir adım daha öteye taşımaktadır.  Karşılıklı güven ve samimiyetinde oluştuğu dost bir ortamda hizmetlerimizi gerçekleştirmenin keyfini paylaşmaktayız. Duyduğunuz güveni asla boşa çıkartmamak adına gereken her şeyi harfiyen eksiksiz şekilde yerine getirerek en ekonomik koşullarda sağlamaktayız.

  Kordonboyu Arçelik Servisikordonboyu arçelik servisi

  Kordonboyu Arçelik servisi garantisi dolmuş tüm cihazlarınızın bakım ve onarım işlemleri başarılı bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Sadece arıza hallerinde değil makinelerinizin çalışır halde iken de bakıma ihtiyacı olduğunu unutmamalısınız. Bu yüzden yıllık olarak düzenli bir şekilde bakımlarını gerçekleştirdiğiniz cihazlarınızda arızalanma durumları daha aza inecek ve oluşan arızaların da maliyetleri çok daha düşük seviyelerde olacaktır.

  Dragos Arçelik servisiDragos Arçelik Servisi

  Dragos Arçelik servisi sizlere daima en kaliteli ve güvenilir hizmeti sunan firmamıza duymuş olduğunuz güveni boşa çıkarmayacak bir şekilde çalışmalarımıza yön vermekteyiz. Gün içresinde çağrı merkezimizden bizleri arayarak bildirmiş olduğunuz arıza kayıtlarına en kısa süre içinde dönüş yapılarak sizlere uzman ekip yönlendirilir. Cihazınızın atölye alınması gerekecek durumlarda ise özenle de montajı sağlanarak atölyeye alınır.

  Yorumlar

  Yorum