Anasayfa » Hakkımızda

Hakkımızda

Kartal Arçelik servis hizmetleri merkezi Kartal bölgesinde 1992 yılından beri yılların verdiği öz güven ve tecrübe ile günümüze kadar sağlam adımlarla servisimiz bugünlere kadar gelmiştir. Kendini günden güne yenileyen servisimiz global dünyadaki gelişmeleri yakından takip ediyoruz ve sizler için kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Müşterilerimize daima memnuniyet garantisi veren servisimiz, daima kaliteli ve hızlı servis anlayışıyla Arçelik marka beyaz eşya, klima, kombi ve küçük ev aletlerimize teknik servis hizmeti vermektedir.

Kartal Arçelik servis telefonu

Kartal Arçelik Servis Telefonu

Kartal Arçelik servis telefonu gereken tüm önlemleri alan, ihtiyaçlarınız doğrultusunda, doğru tespitler yapan teknisyenlerimiz, tam donanımlı teçhizatları ile yüksek performanslı ve kaliteli onarımları siz değerli müşterilerimize sunmaktadır. Hizmet kalitemizi artırmak, en kıs süre içerisin de makinelerinizi sizlerle buluşturmak adına gelişen teknolojiyi adım adım takip eden firmamız ve çalışanları, gereken işlemleri tam yerinde ve zamanında doğru müdahalelerle gerçekleştirmektedir.

Tüm ihtiyaçlarınız doğru bir şekilde tespit edilerek gereği en kısa sürede yapılır.  Beyaz eşyalarınızda, klima ve kombi ürünlerinizde  rutin bakımların en az yılda bir defaya mahsus olarak  yapılması gerekmektedir.

Kartal Arçelik Servis Vizyonu Kartal Arçelik servis telefonu

Bu işlemler doğrultusunda uzun süre boyunca cihazlarınızı sorunsuz bir şekilde kullanabilir, maddi açıdan da ciddi tasarruflar elde edersiniz. Sağlam temeller üzerine inşa ettiğimiz Kartal Arçelik servisi misyonumuzun tüm gerekliliklerinin bilincinde hareket etmekte ve de çağdaş bakış açımızla vizyonumuzu daima büyütmekteyiz.

Müşteri memnuniyetlerinin referansları ile büyümekte olan firmamız bünyesinde yine bizim gibi düşünen fikir ortaklığı yaptığımız teknik personellerimiz ile daima bir adım sonrasını hedefleyerek sizlere en kaliteli hizmet sunma çabası içerisindedir.