Anasayfa » İletişim

İletişim

servis-alKartal Arçelik servisi vizyonu, müşterilerimizin memnun kalmalı açısından hassasiyetimizi göstermek, bunun için il öncülüğümüz iletişimlerimizde doğru ve güvenilir olmaktır. Çağrı merkez telefonlarımız  sizlerden gelecek çağrılara aynı gün içerisinde sorunlarınıza teknik konuda çözüm sağlayabilecek donanımlara sahip olmaktan gururlu ve mutluyuz. Merkez telefonlarımızı aramanız yeterli olacaktır. Kapıda ödeme ve kredi kartı ile ödeme imkanları ile sorun yaşamadan hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Kartal Arçelik Özel Çağrı Merkezi

Kartal Arçelik özel çağrı merkeziKartal Arçelik özel çağrı merkezi telefonlarını sadece arıza durumlarında değil makinelerinizin ihtiyacı olan yıllık periyodik bakımlarla da ilgilenen firmamız iç ve dış aksamlarını komple elden geçirmektedir. Bu sayede sizler de makinelerinizin den uzun yıllar boyunca fayda sağlamış olursunuz. Üstelik ilerde oluşabilecek olası arızalarında önü alınacağından uzun vadede paradan en önemlisi de zamandan tasarruf etmiş olursunuz.

Kartal Arçelik özel çağrı merkeziDetaylı bilgi almak için günün her saati çağrı merkezimizden bizlere ulaşarak  her türlü teknik sorunuz için destek alabilir dilediğiniz gün için ise randevu kaydı oluşturarak hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Ev aletleri servisimizde garanti süresi dolmuş tüm beyaz eşyalarınızın bakım ve onarım hizmetleri başarılı bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Sizlere her geçen gün daha kaliteli ve de güvenilir hizmet sunmak adına çalışmalarımıza büyük bir hızla devam etmekteyiz.

Kartal Arçelik Servisi Arıza KaydıKartal Arçelik servisi arıza kaydı

Üstün hizmet ve de kalite anlayışı ile sizlere en kaliteli hizmeti sunan .Bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, buzdolabı gibi günlük hayatınızda büyük yer edinmiş bu cihazlarınızda meydana gelen arızaları en kısa süre içersin de gidererek sizleri alışmış olduğunuz konfora kavuşturmaktadır. Bakım ve onarım hizmetlerimiz kalite standartlarında olup aynı sebepten dolayı tekrarlamalarına karşı 1 yıl boyunca servisimiz güvencesi altındadır.

Detaylı bilgi için çağrı merkezimizden 7/24 bizlere ulaşabilirsiniz. Çağrı merkezi personellerimiz sizinle en kısa süre içersin de iletişime geçerek mağduriyetinizi giderecek yönde çalışmalarını sürdüreceklerdir.