Anasayfa » Genel » Yakacık Arçelik Servisi
 • Yakacık Arçelik Servisi

  Garanti süresi dolmuş tüm cihazlarınızın bakım ve de onarımları başarılı bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Beyaz eşyalarınız üretim sürecinden itibaren sahip oldukları bir garanti süresi vardır. Bu süre üretici firmaların ürünlerine çeşitli testler sonucunda biçtikleri sorunsuz kullanım sürecidir. Bu süre zarfı içersin de makinenizde meydana gelen her türlü arıza firma kapsamında ücretsiz olarak onarım taahhüt eder. Esas sorun ise makineleriniz garantiden çıktıdan sonra baş göstermektedir.

  uğurmumcu arçelik servisiUğurmumcu Arçelik Servisi

  Uğurmumcu Arçelik servisi çünkü kullanıma bağlı olarak cihazların iç ve dış aksamlarında tahribatlar oluşmaktadır. Firmamız ise her türlü sorunda ustalaşmış teknisyenlerimiz ile adresinize gelerek makinenizin arızasını tespit ederek onarımlarını sağlarlar. Bu durumda atölyeye alınması gereken cihazlarda ise makinenizin özenle de montajı yapılarak atölyeye alınırlar. Onarımları biten makineler ise yine size uygun bir tarihte adresinize teslimatı yapılarak ücretsiz olarak montajı yapılarak teslim edilirler.

  Soğanlık Arçelik Servisisoğanlık arçelik servisi

  Soğanlık Arçelik servisi bölge kalitesinde hizmetler sunan firmamızda yedek parça desteği orijinal ürünler ile sağlanmaktadır. Cihazın eski model olduğundan yedek parça temin edilememe gibi durumlarda alternatif ürün kullanan ve bunun bilgisini sizlerle paylaşan şeffaf hizmet anlayışımız ile müşteri memnuniyeti bizim en öncelikli prensiplerindendir. Bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, buzdolabı, klima, kombi gibi cihazlarınızda meydana gelen arızalarda kısa ve kalıcı çözümler sunan servisimizde güler yüzlü ve profesyonel bir ortamda hizmet alırsınız.

  topselvi arçelik servisiTopselvi Arçelik Servisi

  Topselvi Arçelik servisi günlük yaşantılarımızda sıkça kullanmakta olduğumuz ve de bizlere büyük kolaylıklar sağlayan beyaz eşyalarınızda meydana gelen arızalarda teknik destek almayı düşündüğünüz servisin de kalitesi çok önemlidir. Bizler 18 yılı aşkın süredir bu işe gönül vermiş bireyler olarak sizlere daima en kaliteli ve de güvenli hizmet sunmanın haklı gururunu yaşamaktayız.

  Kurfalı Arçelik Servisiçavuşoğlu arçelik servisi

  Kurfalı Arçelik servisi siz değerli müşterilerimizin garantisi dolmuş tüm cihazlarında meydana gelen arızaları başarılı bir şekilde sonlandırarak kalıcı çözümler üretir. Her türlü sorununuzda yaşamış olduğunuz sıkıntılar başarılı teknisyenlerimize kalıcı çözümlere kavuşturulur. Her geçen gün büyüyen servis ağımız ile sizlere daima güvenilir hizmeti ekonomik koşullarda sunmaktayız. Üstelik yapılan tüm işlemlerimiz 1 yıl garantili olup aynı sebepten kaynaklanan tekrar arıza hallerinde ise ek ücret ödemeden servis hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

  kurfalı arçelik servisiÇavuşoğlu Arçelik Servisi

  Çavuşoğlu Arçelik servisi garantisi dolmuş tüm beyaz eşyalarınıza en kaliteli bakım ve onarım hizmeti siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. Gün içersin de çağrı merkezimizden bizlere ulaşarak bildirmiş olduğunuz arızalara anında müdahale etmekteyiz. 18 yılı aşkın süredir tecrübemiz ile bizlere duyduğunuz güveni boşa çıkarmadık. Her geçen gün büyüyen servis ağımız ile sizlere artık daha fazla noktada servis imkanı sağlayarak yaşamış olduğunuz mağduriyeti minimuma indiriyoruz.

  Yorumlar

  Yorum